Producenci
Kto powinien stosować olejki eteryczne?
Kto powinien stosować olejki eteryczne?

Kto powinien stosować olejki eteryczne?

Olejki eteryczne znalazły zastosowanie w medycynie naturalnej - pomagają leczyć różnego typu dolegliwości, począwszy od tych związanych z układem pokarmowym, na migrenach skończywszy. Ponadto, mogą być stosowane w aromaterapii, która ma ogromny wpływ zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Pomagają też budować nastrój i atmosferę. Jak działają olejki eteryczne i w jaki sposób należy ich używać?

Z artykułu dowiesz się:

-czym są olejki eteryczne i jakie mają właściwości

-jak używać olejki eteryczne

-kto nie powinien ich stosować

czytaj całość »
Startujemy
Startujemy

A więc stratujemy !!! Nowy sklep dedykowany jednej grupie produktów tj. olejkom eterycznym (essential oil). W naszej ofercie znajdziecie Państwo tylko i wyłącznie produkty w 100% naturalne, kupowane od sprawdzonych i renomowanych dostawców. Przy produkcji i konfekcjonowaniu oparliśmy się o produkty łatwo poddające się recyklingowi, szkło, papier kraftowy i twarde tworzywa sztuczne. 

Aby zapewnić odpowiednią transparentność należy poinformować o ścisłej współpracy z firmami ESENT (STUDIO Talarczyk) i 0&3 (Wielka Brytania). Na wszelkie pytania odpowiemy chętnie pod adresem mailowym sklep@etheri.pl , zapraszamy również na nasz fanpage pod adresem : https://www.facebook.com/Etheri

Rozpoczynamy przygodę z dość skromną ofertą dwudziestu wysokiej jakości olejków eterycznych, część z nich to tzw. klasyki, ale  część i to spora to produkty zdecydowanie mniej typowa dedykowana koneserom naturalnych zapachów.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl